Narozeninová párty M.J.

19. listopadu 2009 v 16:40 | Iwa |  Michaelova slova
Michael: "Jsem naprosto dojatý a ohromený svými fanoušky - velmi vás všechny miluji. Přítomnost fanoušků, víra a loajalita mi dodaly sílu v těchto obtížných časech. Všichni jste mě inspirovali, abych pracoval tvrději. Přes všechny ty léta jste se stali mojí rodinou. Moje děti jsou i vaše děti ... naše děti. (V tomto bodě se odmlčel se slzami v očích.) Nikdy neztrácejte svou dětskou nevinnost. Moje narozeninové přání je společně dospět ke světlé budoucnosti. Těším se na to. Mám rád své nové poradce a můj tým, protože mají mé fanoušky na vrcholu svých priorit. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za jejich pomoc při svržení Tommyho Mottoly. Je to rasista a libuje si v ničení kariér. Nechci říkat jména. Díky vaší podpoře ho ze Sony vyhodili. Dali jste srdce dohromady a jste mojí armádou lásky...

Dav křičí "Martin Bashir sucks!"

Michael: "Kdo? Martin Bashir? Aha, je to krysa. Využil nás všechny. Porušil všechny lidské zákony". Sarkasticky dodává: "Ahh, Martin je táák milý..."

Dále mluví o neprofitové organizaci, kterou nedávno založil, s názvem "Jdi za svými sny". Za tím dodává: "Slibuji vám, že budete hrdi na to, že jste mými fanoušky. Velmi vás miluju."

Na konci se přidává zpěvek k písni "We are the world".

Michaelův dort byl velký 7 stop a Michael z něj sám uřízl a snědl první kousek. Poté další kousek hodil do obecenstva s šibalským úsměvem a výkřikem "Food Fight!" (bitva)

Rok 2003 - v té době bylo Michaelovi 45 let
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama