Září 2009

Černobílý

29. září 2009 v 16:42 | Iwa |  Fotečky
Victory Tour

29. září 2009 v 16:38 | Iwa |  Fotečky

Working day and night
DNES MÁ V USA SVÁTEK MICHAEL A U NÁS MICHAL :-D

29. září 2009 v 16:18 | Iwa |  Moje kecy :-)

VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTKU MIŠKO!!!!Šiřte dál a dál prosím

28. září 2009 v 16:17 | Iwa |  Moje kecy :-)
___________§§§$$§§$§§_
_________$$$$$§§§$$§§$§_
_______($$$$$$$§§§$$§§$§§_(§§)_
_______($$$$$$$$$$$$§§$$__$§§$)~
________(§§§$$$$§$$$$§§$$§§$§§$§§
________((_($$§§$§§$§§§§§§§§§$$§§$
________))_(§$$$$$$§§$$§§$§§$§§§§§~
_________((_)_((§$$§$$§§$$§§$§§$§§§§((....
___________))_)_§$$))_$$$§§§$$§§$§§$§§§§§
___________(__(_))_§$§§§§§$$§§$$§§$§§$§§§§
_______________(__$_$$§§§§§§$$§§$$§§$§§$§§
_______________)_$_$§$§§§§§§$§§$§§$§§§§___§
__________________)$__§§§§§§$§$$_§$§§_____§§
_________________(§___$§§§§§$§§$_§$$___§§$§§§§
_M_______________($§__$§$§§§$$$§§§_$__$§§$§§$§§
_________________§§§§_§$$$$$§§§§§§§$§§_§$$§$$§§$§
_I_________________(§__§§§§§§§§§§$§§$$§§_§§$_§§§§§§
___________________(§_$$§§$§§§§§§§§$$§§$§_$§§§§§§§
_C_________________(§_$$§§$§§§§§§§§$$§§_§§$§§§§§§
___________________(§__$$§§§§$§§§§§§$_§§$§§$§§§§
_H_________________(§__$$§§§§$§§§§§__$§§$§§$§§
____________________§__$$_§§§§§§$§§$$§§$§§§§
_A____________________§§§_§§§§§$§§$$§§$§§§§
_____________________§§§$$::::§§$$$§§$$§§$_§
_E________________§§§§:§§§§§$§__§§$§§$§_§§
_________________§$$:§§§§§$$$§___§$§§$§§§§
_L____________§§§:§§$§$$$$§§$$__$§§$§§§§§§
____________§$§:§§§$§$$$$$§§$$§§$§§$§_§§§
__________§$§:§§$$$$$$§§$§§§§§§§$$___$§§
_______$$$§::§$$$$$$§§$§§§§§§§§§______§§
_____$$$§::§$$$$es$§§§§§§§$§§$_________§
___$$$§::§§$$$$§§§§$$$§§§§
_$$§::§§§$$§§$§§§§§§§§§
$§§§$§§§§§$$§§§§§§§
§§§§§§§$$§§$§§§§
_§§§§§§§§$§§_§§$
_§§§§§§§§§$§§$_§§§
__§§§§$§§§$§$§§$_§§
___§§§§$§§§$§$§§$_§§
_____$§§§§§§§§§§§$§_§§
______§§§$§§§§§§$§§$§_§
_______$§§§§§§§$$§$$§§_§§
________§§§§$$§§$$§§$$§§_§
_________§$§$$$§§§§§§$$§§$§§
__________$$$$§§$_§§$§§$§§§§§§
___________§$§§$§§_§§§§§§§§§$$§§$§
____________§$§§$§§_§§§§§§§§_$$§§$
_____________§$§§$§§_$§§§§§__§§$§
__________________§$§§$______§§§§
___________________§§§§§_§§__§§§§$
___________________§§§$§§__$§§§§§§§
___________________§$§§$§____§$§§§§
_____________________§§§$§§___§§$§§
_______________________§§§§§___§$§§

No Man in the Mirror

28. září 2009 v 16:15 | Iwa |  Ostatní videjka


Zdroj : EllE a youtube.com

Earth Song

27. září 2009 v 19:17 | Iwa |  Fotečky


Scream

27. září 2009 v 19:15 | Iwa |  Fotečky


více celý článek
Superbowl

27. září 2009 v 14:18 | Iwa |  Ostatní videjka


Tak a teď druhá část... u té jsem brečela :-( ja strašně krásná
mě příjde dojemná
A je to tady!!!!

27. září 2009 v 10:11 | Iwa |  Moje kecy :-)

!!! THIS IS IT !!!


!!!!DNES ZAHÁJEN PŘEDPRODEJ!!!!


První 2 SB

27. září 2009 v 9:54 | Iwa |  Moje kecy :-)
Holky děkuju moc, že jste se mnou spřátelily :-) díky moc... jakmile budu mít čas tak vám obou udělám diplomek...

By Iwa for H and Irmule

Captain Eo

26. září 2009 v 19:41 | Iwa
Fotečky

26. září 2009 v 19:32 | Iwa |  Fotečky
Tady mu to moc sluší :-(


Je to čím dál horší!!

26. září 2009 v 13:29 | Iwa |  Moje kecy :-)
Ahoj lidi,

místo toho, aby to bylo lepší, tak je to horší a horší. Chybí mi čím dál víc a já to nevzládám.. Když o něm čtu, když ho vidím na videu, když ho slyším, vidím jeho úsměv na plakátu v pokoji, prohlížím si jeho fotky,.... Všechno dělám aniž bych si uvědomovala že tady není... Včera jsem si to ale uvědomila a probrečela jsem u sebe v pokoji hodinu... Teď poslouchám Billie Jean a je to strašně těžký udržet slzy... Strašně se těším do toho kina na This is it ale bojím se že to nevydržím a celý to probrečím.. :-( Nezapomeňte, už zítra začíná předprodej vstupenek a kdo tam nejde... Nesmutněte... V našich srdcích je stále... Hmmm to říká ta pravá no... :-(


Tak papa

This is it !!!! bude ve stejný čas ve více, než 15 metropolích

26. září 2009 v 13:20 | Iwa |  Moje kecy :-)
ODKAZ ! : EllE
Premiéra koncertního filmu This Is It, který vznikl ze záběrů natočených těsně před zpěvákovou smrtí, se odehraje za měsíc simultánně v patnácti vybraných světových metropolích.
V Los Angeles bude ještě středa 27. října večer, ale v Londýně už bude po půlnoci a promítat se začne 28. října. Všechna jména měst ještě nejsou definitivně známá, určitě má mezi ně patřit i New York, Berlín, Soul a Rio de Janeiro.


Auru výjimečnosti má podpořit fakt, že film bude podle producentů v oficiální široké distribuce jen dva týdny. V českých kinech bude k vidění od čtvrtka 29. října.
Aktuálně Jacksona připomněla jeho sestra Janet: jejich virtuální duet Scream zahájil v New Yorku předávání MTV Music Video Awards. Hudební televize, se kterou žil Jackson ve výhodné symbióze, poté premiérově odvysílala i trailer k filmu.
Ten bude podle všeho mnohem úspěšnější částí Jacksonova života po životě než koncert, který zpěváka měl připomenout 26. září ve Vídni. Akce pořádaná jeho bratrem Jermainem skončila fiaskem pro nedostatek interpretů, ale organizátoři tvrdí, že si napraví pověst za osm měsíců v Londýně.

Zájem několika studií

Koncertní snímek This Is It společně vyrobili firma AEG a studio Columbia. Základem jsou záznamy zkoušek na londýnskou show, které vznikly těsně před zpěvákovou smrtí. Série představení, kterou AEG organizovala, měla být Jacksonovou rozlučkou i velkým návratem a podle ambiciózních plánů mělo po ní přijít i světové turné, dokonce i nová deska
To vše mělo i prozaický důvod, pomoci zaplatit rostoucí dluhy. Jimi Jackson financoval svůj náročný a stále podivnější život, který symbolizoval marnou snahu navázat na megaúspěšné časy alba Thriller.

Nicméně obnovenou startovací pozici neměl špatnou: negativní emoce z 90. let vyvanuly a vynořila se spousta interpretů, kteří na Jacksonovy přelomové nahrávky navazovali. Jestli jsme mu vnutili ambici stát se bohem, pak v hudební oblasti toho dosáhl.
AEG, jíž patří jí i losangeleský stadion, kde se konala veřejná rozlučka s Jacksonem, vyjednávala o filmu s několika studii včetně Paramountu, Universalu a 20th Century Fox. Ale nejblíže měla k dohodě právě Columbia: patří totiž pod Sony Pictures a hudební divize její mateřské společnosti vlastní práva na Jacksonovu hudební tvorbu.

Padesátka londýnských vystoupení nazvaná stejně jako film měla začít v červenci a zpěvák na ni tvrdě trénoval. Podle jedněch byl tak ve velmi dobré formě, což mají dokazovat i záznamy. Některá média naopak spekulují, že kvůli tréninku bral i spoustu léků, jejichž koktejl mu přivodil 25. června v padesáti letech smrt.
Za 80 až 100 hodin záznamů studio zaplatilo 60 milionů dolarů. Podle smlouvy má do Jacksonovy pozůstalosti připadnout na zamáznutí půlmiliardových dluhů devadesát procent zisku z filmu; desetinu dostane AEG denverského miliardáře Philipa Anschutze.

Čistý obraz a zvuk

Kromě zkoušek jsou na záznamech rozhovory s Jacksonovými přáteli a spolupracovníky i záběry ze zákulisí. "Lidé, kteří záběry viděli, byli ohromeni tím, v jak skvělé formě Michael byl," říká Michael Lynton, předseda Sony Pictures Entertainment.
"Je to historický záznam, na kterém legendární umělec naposledy zpívá a tančí - má to neuvěřitelnou sílu, k tomu čistý obraz a zvuk," dodává slovy, jež by mohla sloužit jako reklamní kampaň.

Část nového filmu bude 3D, což naznačuje, že se od začátku počítalo se zveřejněním záznamů. Stále však není jasné, zda součástí filmu budou i ukázky z nových klipů, jak se tvrdí, nebo jestli bude film proložen i staršími záběry, jež by podpořily jednotící dramaturgickou linku a hlavně zesílily emotivní vyznění.
Určitě by to nebyly třeba ukázky z dokumentu Martina Bashira, který vedl k druhému obvinění z pedofilie, ani okamžiky, kde to zpěvákovi dvakrát nepůjde. Ve smlouvě je prý klauzule, že ve filmu se nesmí objevit pasáž, která by Jacksona ukázala v negativním světle.
Režisérem snímku je Kenny Ortega - choreograf, který stojí za Hříšným tancem či tanagerskou sérií Muzikál ze střední. "Ten snímek je Michaelovým dárkem jeho fanouškům. Jde o velice soukromý, exkluzivní pohled do světa tvůrčího génia. Poprvé v historii budou mít fanoušci možnost Michaela vidět tak, jak ho dosud nikdy neviděli," pochvaluje si Ortega, který se zpěvákem spolupracoval na comebackovém turné.
Při dobré produkční práci a kampani odborníci předpovídají jacksonovskému snímku velmi širokou cílovou skupinu.

Smutný hrdina

S ohledem na předpokládaný zájem diváků začne ve většině amerických měst předprodej vstupenek v neděli 27. Září. To už by mohly do obchodů mířit upomínkové předměty, které soud odklepl současně s pojízdným cirkusem Jacksonových memorabilií.
Obě ryta přiklepl firmě AEG losangeleský soud, který dohlíží na dědictví, jež má připadnou zpěvákově matce a dětem, a schvaloval i smlouvu na film.

Nakonec se tedy zřejmě Michaelu Jacksonovi plánovaný návrat povede, i když u toho nebude. Ve světových žebříčcích po jeho smrti figurovaly na prvních místech jeho řadové desky i výběry; mluví se i o tom, že po filmu - který jistě záhy přijde na DVD - by se mohla objevit i nevydaná hudba.


Smutným hrdinou jacksonovského kultu bude zřejmě zpěvákův lékař. Podle tvrzení amerických médií se čeká na první obvinění kvůli zavinění smrti. Ze zabití bude zřejmě obviněn doktor Conrad Murray; ten zpěvákovi údajně podal k domácímu užívání anestetikum Propofol, které způsobilo zástavu srdce.

New cd!!!

26. září 2009 v 13:16 | Iwa |  Moje kecy :-)
Tak se konečně dočkáme nového CÉDÉČKA!!! Už 26.října vyjde nové CD Michaela Jacksona s novým singlem a mluvenou verzí písně Planet Earth. Samotný nový sing vyjde již 12.října!! (v rádiích bude možná dříve). Ponese název This is it podle stjenojmeného připravovaného turné!!

Identický název bude mít i následné kompilační dvojalbum, to na pultech najdeme od 26. října, dva dny předtím, než dokumentární film o plánovaných comebackových koncertech v Londýně vtrhne do kin.

Zmiňované dvojalbum nabídne na prvním disku remasterované verze největších hitů Michaela Jacksona ve stejném pořadí, jako zazní ve snímku, doplní je dvě verze doposud neuveřejněné skladby "This Is It". V jedné z nich Michaela v backvokálech doplnili jeho bratři.

Druhý disk bude plný raritního materiálu. Převážně půjde o doposud neuveřejněné verze jeho klasických skladeb, leč jeden track bude velmi výjimečný. Půjde o Michaelovu recitaci jeho vlastní básně "Planet Earth", která se objevila na přebalu jeho desky "Dangerous". Fanoušky dozajista potěší i rozsáhlý šestatřicetistránkový booklet, jenž bude obsahovat nejen raritní fotky, ale hlavně záběry ze zkoušek na koncerty v londýnské O2 areně.


Nevím proč ale čtu to a mám slzy na krajíčku... :-(HUMAN NATURE!! THIS IS IT

26. září 2009 v 13:08 | Iwa |  Ostatní videjka


Všimněte si prosím jak měl pořád krásnej hlásek...Ten film bude úžasnej!! ON JE ÚŽASNEJ!!!

Zdroj :

Youtube.com a Elle

Moonwalk!!!! Autobiografie Michaela Jacksona

26. září 2009 v 13:02 | Iwa |  Moje kecy :-)

MOONWALKKniha je kronikou Michaelových skromných začátků na americkém středozápadě, jeho prvních kroků s Jackson Five a nakonec i bezprecedentního sólového úspěchu.
Ale nejen zářivý svět showbusinessu nalezne čtenář. S nečekanou upřímností vypráví Michael o přátelství s lidmi jako je Diana Ross, Berry Gordy, Marlon Brando, Quincy Jones, Paul McCartney a Brooke Shields, vypráví o svých rodinných vztazích a vypráví i o osamělosti slávy, která ho potkala.
Nové vydání bude obsahovat kromě textu samotného Michaela Jacksona také předmluvu od "osoby velmi známé ve světě showbusinessu, která měla k Michaelovi velmi blízko" a také bude obsahovat doslov nakladatele Shaye Arehearta, který spolupracoval již na původním vydání s Jasqueline Kennedy Onassisovou (zemřela v roce 1994).
Kniha Moonwalk je doprovázena řadou fotografií z rodinného alba Jacksonových a z osobních archivů samotného zpěváka, stejně jako jeho kresbami, které vytvořil výhradně pro tuto knihu.
Prostředky získané z pozůstalosti budou předány do Michael Jackson Family Trust k podpoře Jaksonových dětí a jejich matky, stejně jako pro charitativní úsilí, kterému se věnoval celý svůj život."Nové vydání jediné Michaelovy autobiografie mě trochu smutně vrací do doby, kdy jsme na ní spolupracovali. Byla to vynikající a výjimečná zkušenost. Michael byl velmi talentovaný a okouzlující člověk. Bylo velkou výsadou a také velkou profesionální výzvou spolupracovat s ním.
Nové vydání Moonwalku pokračuje v oslavě jeho života a ukáže nejen jeho kariéru vynikajícího umělce, ale i jiné pozoruhodné stránky jeho osoby, které možná nebyly tak známé."


Shay Areheart, vice-president vydavatelství Harmony BooksHIStory Tour Helsinki 1997 v prodeji!!!! na DVD

26. září 2009 v 12:59 | Iwa |  Moje kecy :-)
Tak to je něco úžasnýho!!!!

HISTORY TOUR Z ROKU 1996 A 1997 V PRODEJI!!! Z KONCERTU V HELSINKÁCH!!! NA DVD!! I U NÁS V ČESKÉ REPUBLICE!!!!


detail produktu


01. Computer Animation Intro
02. Scream
03. They Don't Care About Us
04. In The Closet
05. Wanna Be Startin' Somethin'
06. Stranger In Moscow
07. Smooth Criminal
08. Speech
09. You Are Not Alone
10. I Want You Back
11. I'll Be There
12. The Love You Save
13. Billie Jean
14. Thriller
15. Beat It
16. Dangerous
17. Earth Song
18. We a Are The World
19. Heal The World
20. History